Bing search (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Locale settings
eo: Lokalaj agordoj
