Bing Search (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Locale settings
is: Lokalar setingar
