Bing search (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Off
gl: Desactivado

en: Locale settings
gl: Configuración da localización
