Bing search (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: URL
hu: Webcím

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Off
hu: Ki

en: Number of results per page
hu: Oldalanként megjelenő eredmények száma

en: Moderate
hu: Moderálás

en: Strict
hu: Pontos

en: Locale settings
hu: Helyi beállítások

en: Date/time
hu: Dátum/idő

en: Search fields
hu: Mezők keresése
