Bing search (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Loaded
id: Sarat

en: Off
id: Matikan

en: Moderate
id: Moderasi

en: Locale settings
id: Pengaturan lokal

en: Search fields
id: Bidang pencarian
