Bing search (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Off
it: Spento

en: Moderate
it: Moderato

en: Strict
it: Stringente

en: Locale settings
it: Impostazioni fuso orario

en: Date/time
it: Data/ora

en: Search fields
it: Campi di ricerca
