Bing search (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Locale settings
jv: Sétingan lokal
