Bing search (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Loaded
ka: ჩატვირთულია

en: Not loaded
ka: არ არის ჩატვირთული

en: Off
ka: გამორთვა
