Bing search (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Locale settings
kk: Аймақ нұсқаулары
