Bing Search (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Locale settings
km: ការ​កំណត់​មូលដ្ឋាន
