Bing search (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Locale settings
ku: سازکارییەکانی کات و شوێن
