Bing search (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Off
mr: बंद
