Bing search (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Locale settings
my: ဒေသဆိုင်ရာ အပြင်အဆင်များ
