Bing search (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Off
nn: Av

en: Locale settings
nn: Lokale innstillingar
