Bing search (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Off
pl: Wyłączony

en: Moderate
pl: Moderowanie

en: Strict
pl: Ścisła

en: Locale settings
pl: Ustawienia regionalne

en: Search fields
pl: Pola wyszukiwania
