Bing search (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Off
ro: Oprit

en: Moderate
ro: Moderează

en: Locale settings
ro: Setări locale

en: Search fields
ro: Câmpuri de căutare
