Bing search (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Locale settings
sl: Nastavitve lokacije
