Bing search (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Locale settings
sq: Rregullimet e gjuhës
