Bing search (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Locale settings
te: స్థానిక అమరికలు
