Bing search (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Off
th: ปิด

en: Locale settings
th: ตั้งค่าภาษา
