Bing search (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: URL
ug: ئادرېس
