Bing search (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Loaded
vi: Đã nạp

en: Off
vi: Tắt

en: Number of results per page
vi: Số kết quả mỗi trang:

en: Locale settings
vi: Thiết lập địa phương
