Bing search (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: URL
ar: العنوان URL

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Off
ar: إيقاف

en: Moderate
ar: مراقبة

en: Locale settings
ar: إعدادات المحلية

en: Search fields
ar: بحث الحقول
