Bing search (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Off
az: Söndürülüb

en: Locale settings
az: Lokal parametrlər

en: Search fields
az: Axtarış sahələri
