Bing search (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Loaded
ca: Carregat

en: Off
ca: Inactiu

en: Number of results per page
ca: Nombre de resultats per pàgina

en: Moderate
ca: Modera

en: Locale settings
ca: Configuració local

en: Search fields
ca: Camps de recerca
