Bing search (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Off
da: Afbrudt

en: Moderate
da: Moderér

en: Locale settings
da: Lokalitet

en: Date/time
da: Dato/tid

en: Search fields
da: Søgefelter
