Bing search (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Loaded
es: Cargado

en: Not loaded
es: No cargado

en: Off
es: Desactivado

en: Number of results per page
es: Cantidad de resultados por página

en: Moderate
es: Moderado

en: Strict
es: Estricta

en: Locale settings
es: Opciones de regionalización

en: Date/time
es: Fecha/hora

en: Search fields
es: Buscar campos
