Bing search (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Off
et: Väljas

en: Moderate
et: Modereeri

en: Locale settings
et: Asukoha seaded

en: Search fields
et: Otsingu väljad
