Bing search (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Loaded
fr: Chargé

en: Not loaded
fr: Pas chargé

en: Off
fr: Désactivé

en: Number of results per page
fr: Nombre de résultats par page

en: Moderate
fr: Modérer

en: Locale settings
fr: Paramètres régionaux

en: Date/time
fr: Date/heure

en: Search fields
fr: Champs de recherche
