Bing search (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: URL
he: כתובת URL

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Off
he: כבוי

en: Locale settings
he: הגדרות איזור

en: Search fields
he: שדןת חיפוש
