Bing search (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Off
lt: Išjungta

en: Locale settings
lt: Lokalės nustatymai

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Search fields
lt: Ieškoti laukelių
