Bing search (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Off
lv: Izslēgts

en: Strict
lv: Stingra

en: Locale settings
lv: Lokalizācijas iestatījumi

en: Search fields
lv: Lauki, kuros meklēt
