Bing search (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: URL
ne: यूआरएल
