Bing search (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Loaded
nl: Beschikbaar

en: Not loaded
nl: Niet beschikbaar

en: Off
nl: Uit

en: Number of results per page
nl: Aantal resultaten per pagina

en: Moderate
nl: Modereren

en: Strict
nl: Strikt

en: Locale settings
nl: Lokalisatie-instellingen

en: Date/time
nl: Datum/tijd

en: Search fields
nl: Velden doorzoeken
