Bing search (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Loaded
oc: Cargat

en: Not loaded
oc: Pas cargat

en: Off
oc: Desactivat

en: Moderate
oc: Moderar

en: Locale settings
oc: Lengas e paramètres regionalas

en: Date/time
oc: Data / Ora
