Bing search (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: URL
fa: نشانی

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Off
fa: خاموش

en: Locale settings
fa: تنظیمات منطقه
