Bing search (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Loaded
pt: Carregado

en: Off
pt: Desligado

en: Number of results per page
pt: Número de resultados por página

en: Moderate
pt: Moderar

en: Strict
pt: Estrito

en: Locale settings
pt: Configurações de regionalização

en: Search fields
pt: Campos de busca
