Bing search (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Off
pt: Desligado

en: Moderate
pt: Moderado

en: Strict
pt: Apenas

en: Locale settings
pt: Configurações locais

en: Date/time
pt: Data/tempo

en: Search fields
pt: Campos de procura
