Bing search (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Off
ru: Выкл

en: Moderate
ru: Модерировать

en: Strict
ru: Строго

en: Locale settings
ru: Региональные настройки

en: Date/time
ru: Дата/время

en: Search fields
ru: Поля для поиска
