Bing search (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Off
sv: Av

en: Moderate
sv: Moderera

en: Locale settings
sv: Platsinställningar

en: Date/time
sv: Datum/tid

en: Search fields
sv: Sökfält
