Bing search (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Off
ta: இல்லை

en: Locale settings
ta: உள்ளூர் அமைவுகள்
