Bing search (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Off
tr: Kapalı

en: Moderate
tr: Denetle

en: Strict
tr: Sıkı

en: Locale settings
tr: Yerelleştirme ayarları

en: Search fields
tr: Alanlarda Ara
