Winter Wonderland (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: left sidebar
af: linker kantstrook

en: content
af: inhoud

en: Read more
af: Lees meer

en: Go
af: Gaan
