Winter Wonderland (6.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: left sidebar
fa: نوار جنبی سمت چپ

en: content
fa: محتوا

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Go
fa: برو
