Winter Wonderland (6.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Home
nn: Heim

en: left sidebar
nn: venstre sidestolpe

en: content
nn: innhald

en: Read more
nn: Les meir

en: Search this Site
nn: Søk på Nettstaden
