Winter Wonderland (6.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Home
ru: Главная

en: left sidebar
ru: левая колонка

en: content
ru: содержимое

en: Read more
ru: Подробнее

en: Go
ru: Выполнить
