Winter Wonderland (6.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: left sidebar
hu: bal oldalsáv

en: content
hu: tartalom

en: Read more
hu: Tovább

en: Go
hu: Mehet
