Winter Wonderland (6.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: left sidebar
ro: bara laterală stânga

en: content
ro: conţinut

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Go
ro: Mergi
