Winter Wonderland (6.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Home
sk: Domov

en: left sidebar
sk: ľavý bočný panel

en: content
sk: obsah

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Go
sk: Prejsť
