Winter Wonderland (6.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: left sidebar
tr: sol sütun

en: content
tr: içerik

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Go
tr: Devam et
